חיסונים נגד שפעת לחברות וארגונים

השארו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

חיסונים נגד שפעת לחברות וארגונים

חברת MedAssist מבצעת חיסונים נגד שפעת לעובדי חברות וארגונים בפריסה ארצית, באופן מהיר ומקצועי.

לקבלת הצעה ופרטים מנוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון או להשאיר פרטים כאן:

כל מה שצריך לדעת על החיסון לשפעת על ידי MedAssist

להלן כל המידע שחשוב לדעת אודות חיסון השפעת שאנו עושים בו שימוש:

  • החיסון , מפותח ומיוצר על ידי חברת Abbott Biologicals B.V. ההולנדית.
  • החיסון תואם את הנחיות ארגון הבריאות העולמי ואת הנחיות האיחוד האירופי.
  • חיסון מבוסס על חלבונים מומתים ובלתי פעילים המצויים על פני השטח של וירוס ה-Influenza.
  •  החיסון מעניק הגנה בסבירות גבוהה מפני סיבוכים של 4 זני שפעת שונים במקביל.
  •  ניתן באמצעות זריקה.
  •  התפתחות הנוגדנים בגוף בתגובה לחיסון מתרחשת לאחר 2-3 שבועות.
  •  בטוח לשימוש בקרב נשים בהריון, בכל שלבי ההיריון, ובקרב נשים מניקות.

מה הקשר בין השפעת לקורונה?

שתי המחלות, השפעת והקורונה, הן מחלות נשימתיות מדבקות בעלות מאפיינים דומים. עם זאת, מחלת הקורונה אשר נגרמת כתוצאה מהידבקות בנגיף ה-Covid19 מתפשטת יותר מהר וגורמת בדרך כלל לחולי משמעותי יותר, מאשר השפעת אשר מועבר באמצעות נגיף השפעת. כמו כן, הסימפטומים של שתי המחלות דומים וכוללים חום, שיעול, כאבי שרירים ועוד. לכן, קשה להבחין בין שתי המחלות בלי לבצע בדיקות. כמו כן, הידבקות באחת מן המחלות מחלישה את הגוף ואת המערכת החיסונית והופכת את החולה לבעל סיכון מוגבר לחלות במחלות אחרות, וביניהן כמובן השפעת והקורונה. רוצים להגן על עצמכם ועל משפחתכם מההדבקה הכפולה? זה בידיים שלכם! גשו להתחסן נגד השפעת עוד היום ובכך תפחיתו בצורה משמעותית את סיכויי ההדבקה שלכם ושל סביבתכם ותסייעו למאמץ הלאומי נגד התפרצות הקורונה.

מי צריך להתחסן?

המלצת ה-CDC היא לחסן את כלל האוכלוסייה, החל מגיל חצי שנה, עם דגש מיוחד על אוכלוסיות בעלות סיכון מוגבר לפתח סיבוכים ולמות כתוצאה ממחלת השפעת. קבוצות הסיכון כוללות ילדים עד גיל 12 ומבוגרים מעל גיל 65, נשים בהריון וחולים במחלות כרוניות ממושכות. קבוצות אלו מקבלות קדימות בקבלת החיסון בקופות החולים מתוך תכנון לאומי שמרני והתחשבות בכמות המוגבלת של החיסונים. עם זאת, ניתן להתחסן נגד שפעת גם באופן פרטי. אנחנו מאפשרים להתחסן נגד השפעת במרפאות פרטיות, ללא עיכובים וללא סכנת הידבקות במרפאות ציבוריות עמוסות בחולים. כמו כן, ניתן לבצע את החיסון בפרטיות ביתכם או משרדכם, על ידי אח/ות רפואי/ת אשר יגיעו עד אליכם ויבצעו את החיסון בצורה הכי מקצועית, בטוחה ונוחה שיש.

למה החיסון נגד שפעת עלול להציל אתכם מקורונה?

הקהילה הרפואית העולמית מוטרדת מאוד לקראת עונת השפעת 2020-2021 לאור התפרצות הקורונה העולמית. מספר החולים והמתים משתי המחלות יחד עלול להיות גבוה מאוד, לגבות מחירים כבדים ולהכביד על מערכות בריאות בכל העולם עד כדי קריסה. בעוד המרוץ לקראת פיתוח ואישור חיסון לקורונה נמשך, החיסון נגד השפעת העונתית כבר כאן, והוא התקווה היחידה להפחית את הסכנה הצפויה.

 

בכל שנה הופכת להיות השפעת העונתית ליותר ויותר מסוכנת. רק בארה”ב חלו בעונת השפעת (2019-2020) 38 מיליון אמריקאים ו-22 אלף מתוכם נפטרו. לכן ממליץ ה-CDC (center for disease control and prevention) האמריקאי להתחסן כל שנה מחדש נגד השפעת כדרך היעילה ביותר להימנע מהמחלה. השנה, ההתחסנות נגד שפעת היא קריטית ביותר ובעלת השפעות בריאותיות וכלכליות חמורות, במיוחד לאור כוונת הממשלה בישראל לחייב את כל חולי השפעת בבדיקות קורונה ובתקופת בידוד!

על רקע זה, גוברת בישראל הנטייה של גורמים רפואיים ומדיניים כאחד להכריז בחורף הקרוב על כל חולי השפעת כחולים פוטנציאליים בקורונה ולחייבם בבדיקת קורונה ובתקופת בידוד. המטרה היא למנוע הדבקה כפולה, לצמצם את מספר החולים בכל אחת מן המחלות, להפחית את התמותה הפוטנציאלית ואת העומס הצפוי על מערכת הבריאות, אשר כבר היום מתקשה להעניק את הטיפול הראוי לכמות הגדולה של חולי הקורונה.

רוצים להגן על עצמכם ועל משפחתכם מההדבקה הכפולה? מהצורך בבידוד? זה בידיים שלכם! גשו להתחסן נגד השפעת עוד היום ובכך תפחיתו בצורה משמעותית את סיכויי ההדבקה שלכם ושל סביבתכם ותסייעו למאמץ הלאומי נגד התפרצות הקורונה.

החיסון נגד שפעת 2023-2024 זמין עבורכם כבר עכשיו

ה-CDC האמריקאי מנבא כי גם הקורונה וגם השפעת יתפשטו בצורה משמעותית מאוד בסתיו ובחורף הקרובים. מעבר לסיכון האישי עבור כל אחד מאיתנו, יש לתחזית זו משמעויות חברתיות, בריאותיות וכלכליות משמעותיות. מערכת הבריאות לא תצליח להתמודד עם היקפי תחלואה כל כך גבוהים של שתי המחלות במקביל, הסגרים והבידודים ימשיכו להיות כורח המציאות והכלכלה שלנו שכבר היום עומדת בפני מדרון תלול צפויה להינזק באופן שאינו ניתן לשיקום בשנים הקרובות . לכן, חיסון השפעת חשוב גם ברמה האינדיבידואלית אבל גם ברמת המשפחה, הקהילה והמדינה.

ברחבי העולם נמשכים המאמצים למציאת חיסון לקורונה אשר יוכח כבטוח לשימוש על בני אדם. אמנם יש התפתחויות משמעותיות, אבל לעת עתה טרם ידוע על חיסון כזה אשר עתיד להיכנס לשימוש בעתיד הקרוב. לכן, הדרך היחידה להתמודד עם הקורונה היא עדיין מניעת ההדבקה והתפשטותה: חבישת מסכה, שמירה על ריחוק חברתי, הקפדה על היגיינה ובידוד במידת הצורך.

לעומת זאת, החיסון נגד השפעת כבר כאן וניתן להתחסן בו באופן מיידי! ההמלצה היא להתחסן כמה שיותר מוקדם ולאפשר לגוף לפתח נוגדנים כלפי ה- Influenza virus (תהליך שנמשך כשבועיים עד שלושה שבועות) לפני שתגיע ההתפרצות הגדולה של השפעת. רוצים להגן על עצמכם? אל תהססו, צרו איתנו קשר ב- MedAssist medical experts לקבלת כל המידע הנחוץ ולתיאום מועד לחיסון שפעת באופן פרטי.

 

חורף 2020-2021 כנראה ייזכר לדורות רבים אם יתממשו התחזיות של ארגוני הבריאות השונים בעולם לגבי היקפי התחלואה הצפויים של מחלת הקורונה ושל מחלת השפעת. המידע על הקורונה רק הולך ומצטבר, אך חיסון עדיין לא בנמצא. לעומת זאת, החיסון נגד שפעת קיים וניתן להתחסן בו בקלות ובמהירות. הדבר החכם והאחראי ביותר שכולנו יכולים לעשות בשלב זה הוא להתחסן נגד שפעת כבר עכשיו ולהמשיך להקפיד על הנחיות המניעה, אשר יגנו מפני התפשטותן של שתי המחלות במקביל, בין היתר חבישת מסכה, ריחוק חברתי והיגיינה מקסימלית.  

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם