סטטיסטיקה עצובה על קביעת תורים

השארו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

אנשים שמחכים לתורים  לבדיקות רפואיות, מוצאים את עצמם מהר מאוד בעולם שאינו מוכר להם. עוברים מנציג שירות לנציג שירות  ומעבירים אותם  תלאות ומכשולים, אף על פי שהתור שלהם דחוף ועלול להיות מציל חיים.

איך זה הגיוני?

מנכ”ל MEDASSIST: תראה היום מערכת הרפואה קורסת תחת העומס…אין מספיק תקנים בשביל כל החולים כרגע, ותוסיף לזה את אורח החיים המודרני שמייצר מחלות בצורה סיסטמטית וקיבלת אלפי חולים  שנשארים חסרי אונים אל מול מערכת בירוקרטית עייפה ועמוסה שלא יכולה לתת מענה בהרבה מקרים בהם אנשים יכולים להגיע למצב אנוש אם התור לא יגיע, ולצערי מדובר על אנשים מבוגרים, או חולים באמת שלרוב לא מבינים איך המערכת הזאת עובדת, פשוט מוותרים על המלחמה, ולוקחים סיכון עצום על הבריאות שלהם.

אוקיי אז אני מתחילה להבין מה גרם לך להקים שירות שיעזור לאנשים שזקוקים לבדיקות CT ו- MRI, שהכי קשה לקבוע אליהם תורים, לתאם תור בלפחות חצי מהזמן.

בהחלט, והאמת? שזה בא ממקום אישי, כל פעם שהייתי מגיע לאמא שלי לארוחת סופ”ש עם המשפחה, תמיד היא הייתה מדברת על זה שמאמללים אותה בקביעות תורים והיא לא מצליחה לקבוע תור, והאמת? רעדתי מפחד. כי הייתה לה בעיה בנשימה, ובעבר זה הגיע גם לסכנת חיים, הרגשתי חסר אונים – ובתור יזם בתחום הבריאות, זה ישר הוביל אותי לפעולה, הבנתי  שיש פה צורך. ישר הרמתי טלפון לשותף שלי, והוא הבין שיש בו הזדמנות ענקית לעזור לאנשים, והלכנו על זה.

ותוך כמה זמן אתה מבין שיש לך שירות טוב ביד שעובד….?

צריך לזכור שבמהלך 7 השנים בהם סייענו לתושבי חוץ, שגרירים ותיירים לקבל רפואה טובה נוצרו לנו קשרי עבודה מצויינים עם מרכזים רפואיים מובילים בארץ ובחו”ל.

לקחנו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר , יחד עם היכולת  לניהול מערך לוגוסטי, בקיאות במערכות הבריאות והביטוחים הפרטיים, מתוכם בררנו רק הדרכים הכי יעילות שקיצרו הכי בהרבה זמן את התורים, לבדיקות הקריטיות מצילות החיים כמו MRI , CT, PET CT, אולטרסאונד וביופסיות זה השירות שאנחנו נותנים ללקוחות שלנו. כל התהליך לקח בערך חצי שנה עד שזיקקנו את מה שעובד.

נחמד… אבל מתי ראית שזה עובד באופן אישי, לך, למשפחה שלך?

אני זוכר את זה בבירור. זה היה לפני שנה וחצי. אחרי שניסינו עשרות שיטות שונות לקידום תורים, והגענו לזו שעובדות בדיוק מפליא,  קיבלנו פניה משגרירות מוכרת, לבדיקה מסובכת כלשהי, ביקשו תור דחוף. הפעם הפעלנו את השיטות שלנו, ו…במקום אחרי חודשיים, השגנו תור לאותו שבוע. קסם? ממש לא. אבל זה מידע ופיתוח שלנו, איך לזהות תורים פנויים או לא מאוישים במערכות רפואיות . זאת המומחיות שלנו.

 

ומה קרה אחר כך?

התחלנו להכניס עוד ועוד אנשים לשירות, ואני בהחלט יכול להגיד שהצלנו חיים של אנשים שאילולא אנחנו היו מגיעים למצבים שאין מהם חזרה ובהרבה מקרים.. מחמירים את מצבם הבריאותי  או מעכבים טיפול והחלמה.

וכל זה? רק בגלל שלא היה להם תור בזמן. רק בגלל שלא היה תור בזמן יכולים ללכת חיי אדם!

איזה אבסורד זה, אני עד היום לא מצליח לעכל את זה.

 

זאת עבודה סיזיפית להקדים תורים כאלו?

ואו. אין לך מושג עד כמה. זה ממש אתגר. בוא נגיד שאם הלקוח היה צריך לעשות את זה בעצמו, הוא היה מתייאש מהר מאוד. צריך לדעת בדיוק על איזה כפתורים ללחוץ, על מה להלחם ועל מה לא. ומי שלא יודע? יכול להכניס את עצמו למעגל של סבל ועצבים. למרבה המזל, אנחנו כבר “נלחמנו” במשך 7 שנים את המלחמות האלו, והיום מתנהלים בצורה סופר-יעילה. אם זה כפתור קסם של שנייה? לא, ברוב הפעמים אבל כמו שראית במקרה של השגריר שטיפלנו בו, זה יכול לקצר תור מחודשיים לשבוע. תסכים איתי שזה זמן שיכול להיות קריטי  לחולה נכון?

 

אז בעצם, המטרה היא לעזור לאנשים מבוגרים וחולים לקבוע תורים יותר מהר אם אני מבינה נכון?

לצערי, זה לא מדוייק. אנו פוגשים גם אנשים אינטליגנטים ורהוטים המוצאים עצמם במצוקה של קבלת תור לבדיקה. אנשים שכל החיים שלהם שילמו למוסדות הרפואיים פתאום חוטפים סטירה מהמציאות של הבירוקרטיה המתישה. רק היום נתקלתי באבא של חבר ילדות שלי, בן 85, ומה הוא מספר לי?

מה?

אומר לי, שהוא צריך לעשות בדיקה MRI, הרופא שלו אמר שזה ממש דחוף ונחש מה…קבעו לו תור לעוד חצי שנה!    MRIלדרכי מרה ולבלב! יתכן כי הוא סובל ממחלה שעלולה להרוג אותו אם היא לא מטופלת בזמן ובדיקה רק עוד חצי שנה. הצלחנו לקצר את זמן ההמתנה ל48 שעות בלבד. עד היום הוא מודה לנו על זה, וזה הסיפוק שלנו.

 

הועלו נגדכם טענות שאתם “מאעכרים”. הציגו אתכם בצורה שלילית.

אני מבין את המתלוננים, אך לא מסכים איתם. 

“מאעכרים” זה מילה לקומבינטורים שבדרך כלל גם לא עוזרים לאף אחד חוץ מלעצמם ועל הדרך דופקים אנשים. אצלנו זה ממש לא המצב. אומנם השיטות שלנו להשגת תורים לא שגרתיות, אבל הם מקצועיות ובאות מהכרת המערכת הרפואית לעומק וכל זה בשילוב עם מערכות טכנולוגיות המאפשרות התאמת תורים מוקדמים.

 

הלקוחות שלכם אומרים שמה שגרם להם להשתכנע היה העדויות של הלקוחות שלכם באתר שלכם. 

כן, אנחנו לא מדברים סתם. אנחנו מביאים תוצאות לאנשים. אנחנו מצילים להם חיים בהרבה מקרים  וחוסכים המון המון מתח מיותר להם ולמשפחות שלהם. וכל זה באמצעות שיטה, פשוטה יעילה וקלה ועם 0 מאמץ מצדם. 

 

וכיצד ניתן להגיע לאתר שלכם ולראות פרטים על השירות?

פשוט, ללחוץ על הקישור שנמסור לך, להשאיר פרטים ונציג יחזור אלייך באופן כמעט מיידי ויתחיל איתך בתהליך.

לסיכום, נראה כי הפעם לפחות, לא מדובר באיזה קומבינטורים. אלא בחברה רצינית  שבאמת עוזרת לאנשים. גורמים נוספים שאיתם דיברתי, שמכירים את עולם קביעת התורים הרפואי, אישרו את הדברים וטענו כי אכן יש בלאגן מוחלט שהרבה אנשים נפגעים ממנו ומאושרים מזה שמישהו סוף סוף הוריד את הכפפה ולקח פעולה.

גם אתם זקוקים לתור דחוף לבדיקה מצילה חיים?

אצלנו ב MEDASSIST תקבלו תור פרטי עד 72 שעות מפנייתכם!

הבדיקות מבוצעות על ידי רופאים המומחים בבדיקות הדמיה, והפענוח ניתן במקום!

במידה ונדרש בירור נוסף, במסגרת הטיפול המהיר והמקצועי מדאסיסט מספקת קשת רחבה של בדיקות וטיפולים בהתאמה לצורך רפואי.

אנו עובדים רק עם המכונים והרופאים הטובים ביותר בארץ ונדאג שתגיע אליהם כבר בימים הקרובים.

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם