אולטרסאונד

אולטרסאונד פרטי

זקוקים לתור דחוף לבדיקת אולטרסאונד פרטית?

אצלנו ב MEDASSIST תקבלו תור פרטי עד 72 שעות מפנייתכם!

הבדיקות אולטרסאונד מבוצעות על ידי רופאים המומחים בבדיקות הדמיה, והפענוח ניתן במקום!

במידה ונדרש בירור נוסף, במסגרת הטיפול המהיר והמקצועי מדאסיסט מספקת קשת רחבה של בדיקות וטיפולים בהתאמה לצורך רפואי.

אנו עובדים רק עם המכונים והרופאים הטובים ביותר בארץ ונדאג שתגיע אליהם כבר בימים הקרובים.

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מהי בדיקת אולטרסאונד פרטית?

בדיקת אולטרסאונד (Ultrasound, US,סונוגרפיה) היא בדיקה המשתמשת בגלי קול בתדירויות שגבוהות מסף השמיעה. באמצעות גלי הקול, מכשיר האולטרסאונד יוצר תמונה של האיברים הפנימיים. קיימים סוגים שונים של בדיקות אולטרסאונד, רובן חיצוניות אך ישנן בדיקות אולטרסאונד שגם פולשניות כמו בדיקת אולטרסאונד גינקולוגי. הבדיקה מאפשרת הסתכלות על האיברים הפנימיים אך עם זאת בבדיקת אולטרסאונד לא ניתן לבדוק איבריים המכילים אוויר כמו מעי הגס, הקיבה או הדמיה של העצמות.

מה קורה בבדיקה עצמה?

הרופא ימרח ג’ל על האזור שנבדק ויעבור מעליו עם מכשיר הנקרא מתמר. במהלך הבדיקה הרופא יעבור על כל האזור הנבדק תוך כדי הסתכלות על המסך. תוך כדי הבדיקה ייתכן ויבקשו ממך לשנות כיוונים ותנוחות על מנת לקבל תמונה טובה של כל האזור.

מתי יש לבצע בדיקת אולטרסאונד?

בדיקת אולטרסאונד פרטית יכולה לאבחן מגוון רחב של סוגי מחלות ומצבים גופניים, ולכן ישנם סוגים שונים של בדיקות אולטרסאונד. הרופא ינחה אותך לבדיקת האולטרסאונד המתאימה לך על פי התסמינים וסיבת הפנייה.

האם קיימות הכנות מיוחדות לבדיקה?

מכיוון שקיימות בדיקות אולטרסאונד שונות לאזורים שונים בגוף, ההכנות לפני הן שונות. קיימות בדיקות שניתן להגיע אליהן ללא הכנה מוקדמות וישנן בדיקות אולטרסאונד המחייבות צום לפני, ובמקרה זה הרופא ינחה אותך בדיוק איך להתכונן לבדיקה וכמה זמן לפני יש לצום. רצוי להגיע לבדיקה בבגדים נוחים ולהוריד תכשיטים מהאזור הנבדק.

האם יש סכנות בבדיקה?

בדיקת אולטרסאונד פרטית היא בטוחה לחלוטין. הבדיקה מתבצעת באמצעות גלי קול בשונה מבדיקות אחרות כמו בדיקת ה CT המשתמשת בקרינה. לאחר הבדיקה ניתן להמשיך בפעילות היום יומית הרגילה

קבע את התור שלך במהירות ב־72 השעות הקרובות

קבע את התור הקרוב ביותר לרופא שלך

קבע את התור שלך במהירות ב־72 השעות הקרובות

קבע את התור הקרוב ביותר לרופא שלך

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם