רפואת מומחים

רפואת מומחים

בחירת הרופא הטוב ביותר

לרוב, מעבר לניהול אורח חיים בריא, אין לנו דרך אמתית למנוע מחלות ותאונות. אך יש לנו דרך למנוע את הנזק שאלה יכולים לגרום לנו, ולהחזיר לעצמנו בריאות וחיים פעילים. מרגע שהופיע אצלנו סימפטום כלשהו, האחריות על בריאותנו במידה רבה עוברת לידינו. בחירת הרופא הטוב ביותר שמתמחה במחלה הספציפית, ביצוע הבדיקות הנדרשות והקפדה על הטיפול המומלץ – כל אלה נמצאים בשליטתנו. והשלב הראשון הוא כמובן בחירת מומחה שידע לאבחן בצורה מדויקת את הבעיה ולהתאים לה את הטיפול הטוב ביותר.

בחירת רופא מומחה פרטית

בחירת רופא מומחה פרטית אינו דבר של מה בכך. לרוב אין לנו גישה למידע מקיף אודות כל רופא, ואנו נוטים להסתמך על המלצות. במקרה הטוב מדובר בהמלצות של חברים, במקרה פחות טוב המלצות של אנשים מקריים באינטרנט. אף שההמלצות הן דבר חשוב ביותר והן יכולות לעזור ליצור רושם ראשוני אודות אותו רופא, אין לנו אפשרות להבין האם המקרה של מטופל אחר היה דומה לזו שלנו או שמא המקרה שלנו הוא הרבה יותר מורכב ומומחיותו של הרופא הזה לא תספיק במקרה שלנו? האן אותו אדם היה באמת מרוצה מאיכות הטיפול או שפשוט הוקסם מהאישיות של הרופא?

הפתרון הטוב ביותר – Medassist

על מנת לבחור בצורה אובייקטיבית את המומחה לטיפול בבעיה שלנו, עלינו לאסוף מידע רב: מה ההתמחות של הרופא? איזה ניסיון הוא צבר בתחום ההתמחות הזה? איפה הרופא למד ובאילו השתלמויות השתתף? איפה הרופא עובד ומה מקומו ברייטינג הלא רשמי של רופאים מומחים בארץ? מחקר זה אינו פשוט ובטח שלא במצב של מחלה, מתח נפשי ולחץ של זמן. הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן פניה למומחים שזו מהות עבודתם: להתאים לכל מטופל את הרופא מומחה הטוב ביותר עבורו, מתוך הרופאים המובילים, בעלי שם בארץ ובעולם, ולקבוע אליהם תור בהקדם האפשרי. כי ברור לכולנו שגם הטיפול הטוב ביותר אינו שווה הרבה אם מגיע באיחור ניכר. וזו בדיוק ההתמחות של צוות “מדיקל אסיסטנס” שמפנה את הלקוחות לרופאים מומחים מהשורה הראשונה וגם דואג להתאים להם תור במהירות וביעילות.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

קבע את התור שלך במהירות ב־72 השעות הקרובות

קבע את התור הקרוב ביותר לרופא שלך

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם