אורתופדיה

השארו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

אורתופד פרטי

זקוקים לתור דחוף לבדיקת פרטית?

אצלנו ב MEDASSIST תקבלו תור פרטי עד 72 שעות מפנייתכם!

אם יש מקצוע שבמלוא מובן המילה “מחזיק אותנו על הרגליים” זהו אורתופדיה. לאחרונה אנשים מבינים גם שבאורתופדיה הצורך בטיפול פרטי, מקצועי, יסודי ואישי, הוא גדול במיוחד. תחום האורתופדיה התפתח מאוד, אך חלק ניכר מהישגי הרפואה בתחום הזה כמעט ולא נגישים למטופלים במסגרת הציבורית בגלל העלויות הגבוהות, העומסים הנוראיים ועוד שלל בעיות שהמערכת הציבורית מתמודדת אתה. לרופא פרטי יש את היכולת הנדרשת לאבחן לעומק את הבעיה, לשלוח את המטופל ללא דיחוי לכל הבדיקות הנדרשות ולהתחיל בצורה מידית את הטיפול הטוב ביותר שיבטיח החלמה מהירה, ימנע סיבוכים ויחסוך בכאב ובסבל.

באילו מקרים רופא אורתופד יכול לעזור?

  • כאבי גב וגפיים שנובעים מבעיה כלשהי בעצמות או בשרירים
  • פגיעה תפקודית במערכת השלד ובתנועה, טיפול בטראומות ושיקום
  • מחלות השלד והשרירים
  • בעיות יציבה, עמידה והליכה
  • גידולים ממאירים בעצמות (נדרשת התמחות באונקו-אורתופדיה)

שלבי הטיפול האורתופדי

בחירת רופא שמתמחה בתחום הרלוונטי. היות ותחום האורתופדיה הוא נרחב מאוד ונוגע כמעט לכל הגוף של האדם, רוב רופאים-מומחים מתמחים בתחום ספציפי כלשהו, למשל כירורגיית כף היד או ניתוחי החלפת מפרק הירך. לצערנו, העומס הרב שקיים על אורתופדים בקהילה ובבתי חולים ציבוריים, הצורך לתת מענה מקצועי למגוון עצום של בעיות אורתופדיות מקשים עליהם לעקוב אחרי השיגי הרפואה בתחום ספציפי כלשהו, להתמחות בשיטות המתקדמות ובמכשור החדשני. רופאים פרטיים שבוחרים לעבוד בעיקר בתחום ספציפי כלשהו לרוב בקיעים בכל ההתפתחויות הרפואיות בתחום שלהם, מכירים את המחקרים החדשים ועוברים השתלמויות המיועדות לתחומם. ההתמחות והניסיון שהם צוברים בתחום ספציפי מבטיחים למטופלים את התוצאות הטובות ביותר.

ביצוע מהיר של כל הבדיקות הנדרשות. רופאים אורתופדים עושים שימוש במגוון בדיקות הדמיה הנדרשות להם לקבלת תמונה מלאה אודות מצבו של החולה והערכת מידת הנזק שנגרם. לכל בדיקת הדמיה יש ייחודיות משלה וחשיבות אבחונתית משלה. כך, למשל לא ניתן להחליף את המידע שמתקבל בבדיקת MRI בבדיקת רנטגן פשוטה, שכן יכולה להספיק במקרה של שבר למשל. חשוב לקבל מהרופא הפניה לכל הבדיקות הנדרשות ולבצע אותן בהקדם האפשרי. הטיפול במסגרת פרטית מאפשר לקבל הפניה לבדיקות הנדרשות ללא שיקולי התקציב של קופת החולים ולבצע אותן ללא המתנה מתישה של שבועות ואף חודשים.

ביצוע הטיפול. לרשות האורתופדים עומדות מגוון שיטות הטיפול והשיקום, החל מטיפולי פיזיותרפיה, דרך שורה ארוכה של תרופות מתקדמות ועד לניתוחים מורכבים שיכולים להחזיר את האדם לתפקוד מלא וחיים פעילים.

פניה לאורתופד פרטי

באורתופדיה למרכיב הזמן יש חשיבות על. במקרים רבים לטראומות ולמחלות שונות יש נזק מצטבר עד כדי נזק הפיך. כך למשל פגיעה בעמוד השדרה בעקבות תאונה לרוב ניתנת לטיפול במידה והנזק מאובחן באופן מידי, והרופא מתחיל מיד בטיפול במונע נזק לאיברים האחרים ולתנועה. בחירת רופא בשיטת ניסוי וטעיה, כמו גם המתנה לטיפול או אבחון לקוי גורמים לא רק סבל מתמשך וקשיים בתפקוד עד כדי צורך בעזרה סיעודית, אלא גם בחלק מהמקרים גם נכות שכבר לא ניתנת לטיפול בגלל הנזק הרב שנגרם לגוף.

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם