גינקולוגיה

השארו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

רופא נשים פרטי

זקוקים לתור דחוף לבדיקת רופא נשים פרטית?

אצלנו ב MEDASSIST תקבלו תור פרטי עד 72 שעות מפנייתכם!

נשים אוהבות להתווכח אחת עם השנייה, אבל יש נושא אחד שכל הנשים מסכימות לגביו: אסור להתפשר בכל הנוגע לבריאות האישה! הגוף של האישה זוהי מערכת מורכבת ועדינה מאוד. כדי שהמערכת הזאת תתפקד כראוי, היא זקוקה למומחה טוב, כלומר לרופא נשים מקצועי ומיומן. במצב רגיל האישה צריכה לבקר אצל רופא נשים פעם בחצי שנה, לפני ההיריון ובמהלכו התדירות של הביקורים עולה בצורה משמעותית. וכמובן, אם מתעוררת בעיה כלשהי, חשד, כאב, דימום או אי נעימות אחרת, האישה צריכה לפנות לרופא נשים מיד.

גינקולוג הוא רופא מומחה בבריאות אברי הרבייה הנקביים.

הוא מתמקד כעיקר במחלות באיברי הרבייה הנקביים דוגמת הרחם, צוואר הרחם והשחלות.

לגינקולוג כלים דיאגנוסטיים כגון אולטרסאונד, אנדוסקופיה גינקולוגית, או שקיפת-בטן (לפרוסקופיה).

באילו מקרים גינקולוג יכול לעזור?

  • סרטן או מחלות קדם-סרטניות באיברי הרבייה הנקביים דוגמת השחלות, חצוצרות, רחם, צוואר הרחם והנרתיק.
  • הדבקות במחלות העוברות במגע מיני (STIs)
  • בעיות הקשורות בפוריות, הריון ווסת.
  • הפלה.
  • בעיות במתן שתן או בריחת שתן.
  • היפרפלזיה של רירית הרחם וכן דיספלזיה של צוואר הרחם.
  • בעיות בתפקוד מיני.

 

פניה לגינקולוג פרטי

בגינקולוגיה יש לאבחן לעתים לבצע בדיקות על בסיס קבוע, או בדיקות במקרים של כאבים או פתולוגיות.

בחירת רופא נשים פרטי בשיטת ניסוי וטעיה, כמו גם המתנה לטיפול או אבחון לקוי מביאים לסבל מתמשך וקשיים בתפקוד.

למה חשוב להיות מטופלת אצל רופא נשים פרטי?

רפואת נשים היא אחד התחומים המורכבים ביותר ברפואה. מגוון עצום של מחלות מסתתר אחרי סימפטומים זהים: כאב ודימום או אי-פריון. על מנת לאתר את השורש האמתי של הבעיה הרופא צריך להיות מקצועי ומנוסה מאוד, לעבוד במקום שמאפשר לו להקדיש לכל מטופלת זמן רב בכל ביקורה. כשאנו מוסיפים לזה את הצורך המתבקש בנגישות לטכנולוגיות המתקדמות ושיטות טיפול משוכללות, אנו מגיעים לצורך בטיפול במסגרת פרטית.

כיצד בוחרים רופא נשים פרטי?

מלבד הדברים שחשובים לכל רופא פרטי, כמו מקצועיות, ניסיון, סבלנות, רצון ונכונות להעניק יחס אישי, חשוב לוודא שלרופא נשים הנבחר יש את ההתמחות המתאימה לאותה אישה, למשל פריון, טיפול באנדומטריוזיס או אונקו-גינקולוגיה. במידה והאישה יודעת שהיא נמצאת בקבוצת סיכון כלשהי או שסבלה בעבר ממחלה מסוימת, חשוב שתבחר רופא שמתמחה בבעיה הספציפית שלה, שיוכל לזהות את הסממנים הראשונים להתפתחות או החמרת הבעיה ויידע להתאים לה את תכנית הטיפולים הטובה ביותר.

לא פחות ממקצועיות והתמחות, חשוב לוודא שמדובר ברופא נשים אמפתי. רפואת נשים היא תחום רגיש במיוחד, לכן חשוב מאוד שהתקשורת הבין אישית בחדר הטיפולים תהיה טובה, פתוחה ומעודדת שיתוף פעולה בין הרופא למטופלת. רופא שמבטיח יחס אישי, עונה בסבלנות לכל השאלות, אדיב ורגיש, גם משיג תוצאות טובות יותר בטיפוליו, הרי המרכיב הרגשי משמעותי מאוד בכל מחלה, אך בתחום רפואת נשים במיוחד. גינקולוג קשוב גם דואג להסביר למטופלת מה הוא עושה בכל שלב של בדיקה או טיפול ומה היא צפויה להרגיש, על מנת להפחית את חששותיה.

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם