אולטרסאונד נייד

השארו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

אולטרסאונד נייד פרטי

זקוקים לתור דחוף לבדיקת פרטית?

אצלנו ב MEDASSIST תקבלו תור פרטי עד 72 שעות מפנייתכם!

היום כבר אין צורך לחפש תור בכל המכונים באזור מגוריכם, לנסוע או גרוע מכך, לנייד אדם מבוגר, לחפש חניה, להמתין בתור עם אנשים חולים נוספים במסדרון, לחכות לפיענוח… יחידת אולטרסאונד נייד של Medassist מאפשרת לכם לחסוך את הקושי, את הלוגיסטיקה ואת ההמתנה המתישה לתור, לפיענוח ובעיקר להתחלת הטיפול. היום כבר אין צורך לכאוב, לדאוג ולחכות. היום מזמינים בדיקת אולטרסאונד נייד של Medassist, מבצעים את הבדיקה בנוחות בבית ומתחילים מיד בטיפול בלי לחכות לסיבוכים!

אולטרסאונד בבית המטופל

אולטרסאונד היא בדיקה חשובה ביותר לאבחון שורה ארוכה של מחלות. הבדיקה נותנת לרופא תמונה טובה של מצב האיברים הפנימיים ומאפשרת לזהות שלל תהליכים פתולוגיים בהם, לכן זוהי בדיקת הדמיה נפוצה מאוד ורוב האנשים עוברים אותה מספר פעמים במהלך חייהם. הבדיקה בטוחה לגמרי, היות ובמהלכה אין שימוש בקרינה מייננת, כמו בבדיקת רנטגן, וניתן לבצע אותה לכל חולה, כולל תינוקות ונשים בהיריון.

כיצד מתבצעת הבדיקה בביתכם? לאחר תיאום שעת ההגעה עם המוקד, טכנאי מומחה אולטרסאונד מגיע אליכם עם מכשיר אולטרסאונד נייד, מבצע את הבדיקה בביתכם ושולח את התוצאות לפיענוח של רופא רדיולוג. ותוך 24 שעות אתם מקבלים את התוצאות עם דו”ח מלא ומפורט, כולל המלצות להמשך בירור וטיפול במסגרת קופת חולים.

אילו בדיקות ניתנות לבצע בבית?

המכשור המתקדם מאפשר לבצע מגוון בדיקות אולטרסאונד בבית המטופל, כולל: אולטרסאונד בטן, אורולוגי, דופלר, רקמות רכות, כלי הדם ועוד. הבדיקה אורכת 15-30 דקות.

בשיחתכם עם המוקד בשעת קביעת התור ציינו איזו בדיקה דרושה לכם ובמידת הצורך תקבלו הוראות להכנה לבדיקה.

הפניה לבדיקת אולטרסאונד נייד

לרוב אולטרסאונד מבוצע לאחר הפניה של הרופא המטפל. ואם יש לכם כאב שמדאיג אתכם ואין תור לרופא שייתן את ההפניה? אין צורך לדאוג ולחשוש! אולטרסאונד היא בדיקה יחידה שאותה ניתן לעשות גם ללא הפניה. כואב לכם? אל תעבירו את הזמן בתהיות האם מדובר במשהו רציני, והאם אתם מפספסים בזה הרגע דקות יקרות שניתן היה לנצל אותן לטובת הטיפול בבעיה, פשוט התקשרו ובקשו לעבור בדיקת אולטרסאונד! הבדיקה יצאה תקינה? הרווחתם שקט נפשי וחסכתם ריצה לקופת חולים. הרדיולוג זיהה משהו חשוד בבדיקה? תגיעו לרופא עם הדו”ח המלא ותקבלו מיד הפניה לטיפול ולא לבדיקה.

תהליך הזמנת הבדיקת

הנציג במוקד ישמח לענות לכם גם על כל שאלה הקשורה לבדיקה או לנהלים. את הבדיקה ניתן לבצע שישה ימים בשבוע, מא’ עד ו’, בין השעות 8:00-21:00. הטכנאי יצור אתכם קשר 30-60 דקות לפני הגעה לביתכם, והתוצאות יישלחו לדוא”ל תוך 24 שעות מרגע ביצוע הבדיקה.

הסדרי תשלום

הבדיקות מבוצעות באופן פרטי, בהשתתפות הביטוחים הפרטיים. נשמח לתת לכם הדרכה מלאה להגשת תביעה לחברת הביטוח. את התשלום ניתן להעביר במזומן, בהעברה בנקאית או באמצעות כרטיס אשראי.

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם