אולטרסאונד של השד

השארו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

בדיקת אולטרסאונד של השד פרטית

זקוקים לתור דחוף לבדיקת אטלטרסאונד של השד פרטית?

אצלנו ב MEDASSIST תקבלו תור פרטי עד 72 שעות מפנייתכם!
כאשר בבדיקה גופנית של הרופא עולה חשד לגוש בשד, באמצעות בדיקת אולטרסאונד ניתן להבדיל בין ציסטה לבין גידול. בנוסף, במקרים בהם הוחלט לקחת דגימה מהשד לביופסיה, הבדיקה מאפשרת לסמן מיקום לדקירת המחט לצורך הוצאת הדגימה. במקרים של גידול, בדיקת אולטרסאונד של השד מאפשרת את אבחון הגידול (ממאיר או שפיר) וקביעת דרגת הממאירות של גידולים סרטניים.

באילו מקרים יש לבצע בדיקת אולטרסאונד של השד?

  1. אבחון ממצא חריג שנתגלה בשד, דוגמת גוש שנימוש בבדיקה ע”י רופא, או פירוט יתר של ממצא לא תקין שנראה בבדיקת ממוגרפיה.
  2. הפרשה בלתי מוסברת מהפטמה.
  3. הנחייה לנטילת ביופסיה מגוש חשוד בשד.
 

איך להתכונן לבדיקת אולטרסאונד של השד פרטית?

אולטרסאונד היא בדיקה נטולת כאב, אינה פולשנית ובטוחה מכיוון שאינה כוללת קרינה מייננת. יש להגיע בבגדים נוחים שאינם כוללים חלקי מתכות עד כמה שניתן. לפני הבדיקה יש להסיר תכשיטים מפלג הגוף העליון.

תוצאות בדיקות אולטרסאונד של השד

אצלנו ב MEDASSIST מבוצעות בדיקות אולטרסאונד פרטית מתקדמות עוד באותו היום! בדיקות האולטרסאונד מבוצעות על ידי רופאים המומחים בבדיקות הדמיה, והפענוח ניתן במקום! במידה ונדרש בירור נוסף, במסגרת הטיפול המהיר והמקצועי מדאסיסט מספקת קשת רחבה של בדיקות וטיפולים בהתאמה לצורך רפואי.
במסגרת הטיפול המהיר והמקצועי נדאג לך גם לבדיקות מעבדה, פענוח התוצאות ע”י רופאים מומחים וייעוץ אצל אחד מהרופאים המובילים בתחום. אנו עובדים רק עם המכונים והרופאים הטובים ביותר בארץ ונדאג שתגיע אליהם כבר בימים הקרובים.

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם