רדיולוגיה

לקביעת תור עד 24-72 שעות מהיום באיזור מגוריכם, שלחו הודעה או התקשרו:

רדיולוג הוא רופא המתמחה באבחון וטיפול של מחלות או פציעות באמצעות טכניקות דימות רפואיות כגון X-rays, CT, MRI, PET, ואולטרה-סאונד. ישנה חשיבות רבה ביותר לחוות דעת שניה על כל דיאגנוזה רדיולוגית אפשרית. חוות דעת שניה היא קריטית ממספר סיבות: לחדד את הדיאגנוזה או לאשר שהדיאגנוזה שהתקבלה היא המתאימה ביותר, במצבים בו הסימפטומים ממשיכים להתקיים ולא ניכר שיפור בעקבות ההנחיות שהתקבלו מהרופא המאבחן הראשון, במקרים בהם תמונת המצב הרדיולוגית אינה חד-משמעית, או במצב בו יש לקבל תשובה בהקדם האפשרי. מחקרים מראים כי ישנו אחוז גבוה של מקרים בהם הדיאגנוזה השתנתה או עודנה בעקבות חוות דעת שניה.

 

באילו מקרים רדיולוג יכול לעזור?

  • ממוגרפיה, בסריקה זו ניתן לזהות סרטן שד בשלביו המוקדמים.
  • אולטרה-סאונד, לצורך דימות של איברים פנימיים, זרימת דם ורקמות. בנוסף ניתן לאבחן את בריאותו של העובר במקרה של הריון, אבחון של מחלת כיס המרה או סוגים מסוים של סרטן.
  • MRI, לצורך סיקה של האיברים הפנימיים וכלי הדם במקרה של פגיעה בעמוד השדרה, במח, חסימה או הרחבה לא תקינה בכלי הדם, אבחון פגיעות בלבלב, הכבד, המעי הדק והמעי הגס, כליות ודרכי השתן.
  • CT PET, המשמשת בעיקר לאבחון של גידולים סרטניים.
  • X-rays, לצרכי דימות, ולצרכי טיפול והרג של תאים סרטניים.

 

פניה רדיולוג פרטי

במקרים אלו יש לגשת לרופא מומחה לצורך בדיקה רפואית וייעוץ בכדי לזהות כל פתולוגיה אפשרית בשלביה המוקדמים. ייעוץ זה הוא קריטי לצורך ניהול טוב יותר של המצב הבריאותי ולטיפול בהפרעה הקיימת. בחירת רופא בשיטת ניסוי וטעיה, כמו גם המתנה לטיפול או אבחון לקוי מביאים לסבל מתמשך קשיים בתפקוד ומהווים סכנה בריאותית.

 

גם אתם זקוקים לתור דחוף לבדיקה מצילה חיים?

אצלנו ב MedAssist תקבלו תור פרטי עד 72 שעות מפנייתכם!

הבדיקות מבוצעות על ידי רופאים המומחים בבדיקות הדמיה, והפענוח ניתן במקום!

במידה ונדרש בירור נוסף, במסגרת הטיפול המהיר והמקצועי מדאסיסט מספקת קשת רחבה של בדיקות וטיפולים בהתאמה לצורך רפואי.

אנו עובדים רק עם המכונים והרופאים הטובים ביותר בארץ ונדאג שתגיע אליהם כבר בימים הקרובים.

קבע תור עכשיו

בדיקה ואבחון מהיר עשויים להציל חיים!
אנו זמינים 24/7 למענכם.
השאירו פרטים או התקשרו:​