ניתן לקבל החזר כספי מחברות ביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה האישיים

Medassist Tel-Aviv

תור פרטי ומהיר לבדיקת אולטרסאונד

צריכים בדיקת US דחופה?

צרו קשר עכשיו וקבלו תור מידי לבדיקת US

הבדיקה מתבצעת במרכזי הרפואה הפרטית המובילים בישראל

רוצים שאנחנו נתקשר אליכם? השאירו פרטים כאן:

  איזו אזרחות יש לך?

  בדיקת אולטרסאונד

  מדאססיסט הינו מכון פרטי לבדיקות אולטרסאונד , המתבצעות ע"י רופאים מומחים, עם מיכשור חדש ומתקדם. כחלק ממערך השירותים שלנו, אנו מציעים גם פענוח הבדיקה ע"י רופא מומחה, ובנוסף גם המלצות להמשך טיפול אצל רופא מומחה רלוונטי.

  אל תאבדו זמן יקר, זיהוי מוקדם יכול להציל חיים!

  Search

  מהי בדיקת אולטרסאונד?

  בדיקת אולטרסאונד (סונוגרפיה) היא בדיקה המשתמשת בגלי קול בתדירויות שגבוהות מסף השמיעה. באמצעות גלי הקול, מכשיר האולטרסאונד יוצר תמונה של האיברים הפנימיים. קיימים סוגים שונים של בדיקות אולטרסאונד, רובן חיצוניות אך ישנן בדיקות אולטרסאונד שגם פולשניות כמו בדיקת אולטרסאונד גינקולוגי. הבדיקה מאפשרת הסתכלות על האיברים הפנימיים אך עם זאת בבדיקת אולטרסאונד לא ניתן לבדוק איבריים המכילים אוויר כמו מעי הגס, הקיבה או הדמיה של העצמות.

  hospital

  מה קורה בבדיקה עצמה?

  הרופא ימרח ג’ל על האזור שנבדק ויעבור מעליו עם מכשיר הנקרא מתמר. במהלך הבדיקה הרופא יעבור על כל האזור הנבדק תוך כדי הסתכלות על המסך. תוך כדי הבדיקה ייתכן ויבקשו ממך לשנות כיוונים ותנוחות על מנת לקבל תמונה טובה של כל האזור. בדיקת אולטרסאונד היא בטוחה לחלוטין. הבדיקה מתבצעת באמצעות גלי קול בשונה מבדיקות אחרות כמו בדיקת ה CT המשתמשת בקרינה. לאחר הבדיקה ניתן להמשיך בפעילות היום יומית הרגילה.

  Doctors

  האם קיימות הכנות מיוחדות לבדיקה?

  מכיוון שקיימות בדיקות אולטרסאונד שונות לאזורים שונים בגוף, ההכנות לפני הן שונות. קיימות בדיקות שניתן להגיע אליהן ללא הכנה מוקדמות וישנן בדיקות אולטרסאונד המחייבות צום לפני, ובמקרה זה הרופא ינחה אותך בדיוק איך להתכונן לבדיקה וכמה זמן לפני יש לצום. רצוי להגיע לבדיקה בבגדים נוחים ולהוריד תכשיטים מהאזור הנבדק.

  למה MedAssist?

  MedAssist היא חברת הרפואה הפרטית מהמובילות בישראל, אשר מתמחה במתן סיוע רפואי דחוף ומידי לבעיות רפואיות שלא סובלות דיחוי, בעודה פועלת עם הרופאים הטובים ביותר בתחום, טכנולוגיית קצה חדשנית ובאמצעות שירות מהיר מקצועי וליווי מלא. לכן, אם אתם זקוקים לבדיקה מצילת חיים, פנוי אלינו בהקדם, כדי שנוכל לסייע בגילוי מוקדם ולהביא לשיפור דרמטי ברמת חייכם.

  רוצים שאנחנו נתקשר אליכם? השאירו פרטים כאן:

   איזו אזרחות יש לך?

   מיד לאחר אישור הבדיקה והתשלום, כל ביטול תור לבדיקה מסיבה כלשהי, לא תחויב עלות הבדיקה למעט דמי השירות.

   כל הזכויות שמורות © ל-Medassist

   logo-white

   קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

   מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם