ניתן לקבל החזר כספי מחברות ביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה האישיים

Medassist Tel-Aviv

פענוח פרטי תוך 24-48 שעות לבדיקות CT, MRI, PET-CT

תור פרטי ומהיר לבדיקת PET CT

צריכים בדיקת PET CT דחופה?

צרו קשר עכשיו וקבלו תור מידי לבדיקת PET CT

הבדיקה מתבצעת במרכזי הרפואה הפרטית המובילים בישראל!

פענוח תוצאות הבדיקה תוך 24 שעות!

רוצים שנתקשר אליכם? השאירו פרטים כאן:

אנחנו ננצח!

מדאסיסט דואגת לביטחון ובריאות לקוחותיה. 

הבדיקות מבוצעות ליד מרחבים מוגנים ובנוכחות צוות שילווה אתכם. 
גם בעתות מלחמה חשוב לשמור על הבריאות ולא לדחות בירור רופאי ו/או טיפול בבעיות בריאותיות. 
אנחנו כאן לשירותכם
ביחד ננצח.

בדיקת PET CT

בדיקת PET CT היא פריצת דרך בתחום האבחון של גידולים סרטניים. בדיקת דימות המדויקת והמקיפה ביותר שמאפשרת לרופא המטפל לאבחן את סוג המחלה, את פיזור המחלה ולהתאים את הטיפול באופן אישי. בדיקת PET CT היא חלק בלתי נפרד מתהליך האבחון והמעקב של רוב המחלות הממירות (סרטניות) והביצוע המהיר של הבדיקה מבטיח את קיצור תהליך האבחון ומאפשר את תחילת הטיפול באופן מהיר ויעיל.
בדיקת PET CT משלבת את השימוש בשני כלים מתקדמים לאבחון – CT – סריקת גוף באופן מלא, ובדיקת PET עם שימוש בחומר רדיואקטיבי במינון נמוך ה”נספג” ברקמה של הגידול ושל הגרורות, מה שמאפשר, תוך שילוב התוצאות של שתי הבדיקות לתת תוצאה מדויקת ביותר לרופא המפענח.
חשוב להדגיש שצוות מדאסיסט יכול לעזור לקבל את פענוח הבדיקה באופן מזורז – תוך שני ימי עסקים בלבד. הפענוח הפרטי המהיר מתבצע על ידי צוות מומחים ברמה מאוד גבוהה – רדיולוגים ומומחים לרפואה גרעינית. הפענוח הפרטי בדרך כלל מעמיק יותר ומהיר יותר מפענוח שמתקבל מבית החולים בו מתבצעת הבדיקה.

אל תאבדו זמן יקר, זיהוי מוקדם יכול להציל חיים!

Search

מהי בדיקת PET CT?

בדיקת PET CT היא בדיקה משולבת שמחולקת ל- 2 בדיקות במקביל. בדיקת הדמיית ה- CT שנועדה לסרוק באמצעות קרני רנטגן את הגוף ולייצר הדמייה ויזואלית של רקמות ואיברים, ובדיקת Pet שנעשית למען מיפוי, באמצעות הכנסת חומר שנדבק ומסמן רקמות שמתחדשות מהר מהצפוי – כפי שקורה אצל גידולים סרטניים, דלקות וזיהומים.

הבדיקה אינה פולשנית, כרוכה בצום 6 שעות לפני הבדיקה (פרט למים) ובאיסור על קיום פעילות גופנית 48 שעות לפני. הבדיקה אורכת כשעתיים.

hospital

למה לבצע בדיקת PET CT?

בדיקת PET CT היא מהכלים הטובים ביותר שיש לרפואה המודרנית לזיהוי נגעים חשודים בסרטן, מכיוון שהיא מודדת את הפעילות המטבולית של הגידול, הכלי האמין ביותר להערכת הגידול ותגובתו לטיפולים כנגדו.

כמו כן, בניגוד לבדיקת MRI, בדיקת Pet CT לא מחזירה תשובה חיובית לשווא, כאשר בזכותה ניתן לקצר דרמטית את משך הטיפול האונקולוגי ואת תופעות הלוואי שלו.

Doctors

המשך התהליך לאחר הבדיקה

לאחר ביצוע הבדיקה התוצאות מועברות לרדיולוג מומחה למען פענוח ובחינה האם קיים צורך בהמשך טיפול רפואי, כאשר במידה והוא אכן קיים, נפנה אתכם לטיפול אצל רופא אונקולוג מומחה.

בנוסף – ניתן לבצע פענוח בדיקה על ידי רדיולוגים בכירים – תוך 24 – 72 שעות בלבד!

למה MedAssist?

MedAssist היא חברת הרפואה הפרטית מהמובילות בישראל, אשר מתמחה במתן סיוע רפואי דחוף ומידי לבעיות רפואיות שלא סובלות דיחוי, בעודה פועלת עם הרופאים הטובים ביותר בתחום, טכנולוגיית קצה חדשנית ובאמצעות שירות מהיר מקצועי וליווי מלא. לכן, אם אתם זקוקים לבדיקה מצילת חיים, פנוי אלינו בהקדם, כדי שנוכל לסייע בגילוי מוקדם ולהביא לשיפור דרמטי ברמת חייכם.

רוצים שנתקשר אליכם? השאירו פרטים כאן:

מיד לאחר אישור הבדיקה והתשלום, כל ביטול תור לבדיקה מסיבה כלשהי, לא תחויב עלות הבדיקה למעט דמי השירות.

כל הזכויות שמורות © ל-Medassist

logo-white

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם