ניתן לקבל החזר כספי מחברות ביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה האישיים

Medassist Tel-Aviv

תור פרטי ומהיר לבדיקת EMG

צריכים בדיקת EMG דחופה?

צרו קשר עכשיו וקבלו תור מידי לבדיקת EMG

הבדיקה מתבצעת במרכזי הרפואה הפרטית המובילים בישראל!

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם

חשיבות בדיקת EMG המדריך המלא

השלב הראשון והקריטי בטיפול במגוון מחלות הפוגעות בתפקוד היומיומי הוא אבחנה מבדלת בין מחלת עצבים שפוגעת בתפקוד השרירים או מחלת שרירים ראשונית. התסמינים יכולים להיות זהים, אך ללא הבנת שורש הבעיה לא ניתן להתחיל בטיפול ראוי שירפא את המחלה ולא רק יאלחש את הסימפטומים. ישנה שורה ארוכה של מחלות בהן הפגיעה בשרירים היא משנית למחלת העצבים שדורשת התערבות מידית וטיפול במערכת העצבים, כמו למשל פגיעה בעצבים בעקבות פריצת דיסק בעמוד השדרה. הנזק לעצבים במקרה זה ובמקרים רבים אחרים הולך ומצטבר, עד שלעיתים נהיה בלתי הפיך. זיהוי מקור הבעיה ומתן טיפול רפואי מידי במקרים רבים עושה את ההבדל בין חיים בריאים ופעילים לבין כאבים כרוניים.

אל תאבדו זמן יקר, זיהוי מוקדם יכול להציל חיים!

סוגי בדיקת EMG

Search

בעצם, השם EMG כולל בתוכו שתי בדיקות שונות. אחת היא בדיקת ההולכה העצבית, NCT, שבאה להעריך את תפקוד העצבים ההיקפיים. והבדיקה השנייה, בדיקת EMG בודקת את תפקוד השרירים. כשמדובר בחשש לפגיעה במערכת העצבים, לרוב הרופא מפנה לשתי הבדיקות, וזאת מכיוון שפגיעה בעצבים ההיקפיים עלולה לגרום גם לפגיעה בשרירים. כשהרופא סבור שמקור הבעיה הוא בשריר בלבד ולא בעצבים, ניתן לבצע רק את הבדיקה השנייה, ללא בדיקת ההולכה העצבית.

hospital

בדיקת ההולכה העצבית מסוגלת לאתר את רוב הפגיעות במערכת העצבים ההיקפית, פרט לפגיעה בשורשי העצבים היוצאים מחוט השדרה ופגיעה בעצבים שקוטרם קטן במיוחד. הבדיקה מתבצעת באמצעות גירוי חשמלי ובדיקת קליטתו. בבדיקה מעריכים כיצד נקלט הגירוי החשמלי בשריר או בנקודה המרוחקת של העצב. המכשיר מונח על גבי העור, לרוב אין צורך לבצע דקירות או חתכים. הבדיקה כרוכה באי נעימות, אך אין צורך בהרדמה.

Doctors

בדיקה אלקטרופיזיולוגית של השרירים קולטת את הפעילות החשמלית הטבעית הנוצרת בסיבי השרירים, וזאת באמצעות החדרת מחט דקה לתוך השריר. הבדיקה מאפשרת לגלות את המחלות הפוגעות בתפקוד התקין של השרירים. הבדיקה נעשית במספר שלבים: במנוחה, במהלך התכווצות מתונה ובמצב של התכווצות מקסימלית של השריר. כך מתקבלת תמונה כוללת על הפעילות החשמלית בשריר ומידת הפגיעה בו במידה וקיימת.

למה MedAssist?

MedAssist היא חברת הרפואה הפרטית מהמובילות בישראל, אשר מתמחה במתן סיוע רפואי דחוף ומידי לבעיות רפואיות שלא סובלות דיחוי, בעודה פועלת עם הרופאים הטובים ביותר בתחום, טכנולוגיית קצה חדשנית ובאמצעות שירות מהיר מקצועי וליווי מלא. לכן, אם אתם זקוקים לבדיקה מצילת חיים, פנוי אלינו בהקדם, כדי שנוכל לסייע בגילוי מוקדם ולהביא לשיפור דרמטי ברמת חייכם.

רוצים שאנחנו נתקשר אליכם? השאירו פרטים כאן:

מיד לאחר אישור הבדיקה והתשלום, כל ביטול תור לבדיקה מסיבה כלשהי, לא תחויב עלות הבדיקה למעט דמי השירות.

כל הזכויות שמורות © ל-Medassist

Daniela Polo Design

logo-white

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם