ניתן לקבל החזר כספי מחברות ביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה האישיים

Medassist Tel-Aviv

פענוח פרטי תוך 24-48 שעות לבדיקות CT, MRI, PET-CT

תור פרטי ומהיר לבדיקת CT

צריכים בדיקת CT דחופה?

צרו קשר עכשיו וקבלו תור מידי לבדיקת CT

הבדיקה מתבצעת במרכזי הרפואה הפרטית המובילים בישראל!

בדיקות CT פרטי דחוף ללא הפניה

  • בדיקת CT לב
  • בדיקת לב וירטואלית
  • סיטי ראש פרטי
  • צינתור וירטואלי
  • סיטי סינוסים
  • מיפוי עצמות פרטי

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם

אנחנו ננצח!

מדאסיסט דואגת לביטחון ובריאות לקוחותיה. 

הבדיקות מבוצעות ליד מרחבים מוגנים ובנוכחות צוות שילווה אתכם. 
גם בעתות מלחמה חשוב לשמור על הבריאות ולא לדחות בירור רופאי ו/או טיפול בבעיות בריאותיות. 
אנחנו כאן לשירותכם
ביחד ננצח.

מהי בדיקת CT?

בדיקת CT (טופוגרפיה ממוחשבת Computed Tomography) מהווה כלי אבחוני משמעותי ברפואה כיום ומאפשרת לקבל תמונת מצב של איברים רבים בגוף לרבות בטן, עמוד שדרה, מוח, גפיים ועוד.

 בנוסף לבדיקה ניתן להזמין פענוח מהיר!

CT היא בדיקת דימות המבוססת על קרני רנטגן, מכשיר ה-CT מחובר לסורק ממוחשב המאפשר יצירת תמונות מפורטות ומדויקות של איברים ומבנים בגוף. קרני הרנטגן נשלחות ומצלמות את רקמות הגוף השונות וכל רקמה בגוף מקבלת ומחזירה קרינה באופן שונה. החיישנים בסורק הממוחשב קולטים את הקרינה שמגיעה אליהם ומעבדים אותה – באמצעות תוכנת מחשב לתמונות המוצגות בחתכים (פרוסות), התמונות המתקבלות מוצגות כפרוסות הנותנות תמונה מלאה פנימית של האיבר הנבדק ואף תמונת תלת מימד המציגה את האיבר בשלמותו.

במקרים בהם האיברים הנבדקים כוללים איברים עם כלי דם רבים או איברים חלולים כגון כלי דם, עצבים, דרכי עיכול, מוח,בדיקת ה CT תכלול חומר ניגוד שמשפר את דיוק הבדיקה. את חומר הניגוד ניתן לתת לנבדק בדרכים שונות – למשל בשתייה או בהזרקה.

אל תאבדו זמן יקר, זיהוי מוקדם יכול להציל חיים!

המדריך המקוצר לבדיקות דימות

Search

MRI

בדיקת (MRI Magnetic Resonance Imaging) היא בדיקה שסורקת את האיברים הפנימיים של הגוף. באמצעות הסריקה הרופא יכול לקבל תמונת מצב אמינה ועדכנית על מצב האיברים הפנימיים וכלי הדם.

הבדיקה אינה מסוכנת מאחר ולא נעשה בה שימוש בקרינה מייננת (קרני רנטגן) והיא מתאימה לכל המטופלים, כולל נשים בהריון, למעט מטופלים בעלי קוצב לב ושתלי מתכת או רסיסים מתכתיים אשר עבורם ייתן פתרון פרטני.

hospital

CT - Computerized Tomography

בדיקה המבוססת על שילוב של קרינת רנטגן וטכנולוגיה של עיבוד נתונים, תוך העברת מתחים מהירה, הבדיקה מספקת מידע רב על מצבים פתולוגיים ברקמות השונות. התפתחות הטכנולוגיה ומכשירי ה- CT מאפשרת ביצוע בדיקות מהירות, המספקות מידע אנטומי-פתולוגי רב.

Doctors

ULTRASOUND

הדמיה רפואית לא פולשנית, המאפשרת להבחין ברקמות רכות בגוף באמצעות קליטת גלים על קוליים. הבדיקה מהירה ויעילה, ומאפשרת סריקה ראשונית לקבלת מידע על איברי הגוף, כלי דם, בלוטות לימפה, שרירים ועורקי כליות, וכו׳.
הבדיקה אינה כואבת,
ואינה כוללת קרינה מייננת.

למה MedAssist?

MedAssist היא חברת הרפואה הפרטית מהמובילות בישראל, אשר מתמחה במתן סיוע רפואי דחוף ומידי לבעיות רפואיות שלא סובלות דיחוי, בעודה פועלת עם הרופאים הטובים ביותר בתחום, טכנולוגיית קצה חדשנית ובאמצעות שירות מהיר מקצועי וליווי מלא. לכן, אם אתם זקוקים לבדיקה מצילת חיים, פנוי אלינו בהקדם, כדי שנוכל לסייע בגילוי מוקדם ולהביא לשיפור דרמטי ברמת חייכם.

רוצים שאנחנו נתקשר אליכם? השאירו פרטים כאן:

מיד לאחר אישור הבדיקה והתשלום, כל ביטול תור לבדיקה מסיבה כלשהי, לא תחויב עלות הבדיקה למעט דמי השירות.

כל הזכויות שמורות © ל-Medassist

logo-white

קבע את התור המוקדם ביותר לרופא שלך היום

מלא את פרטיך ואנחנו ניצור קשר בהקדם