כניסתן של בדיקות הדימות לעולם הרפואה היא אחת המהפכות החשובות שיותר שקרו בו. לראשונה הרופאים קיבלו אפשרות לראות את מצב האיברים הפנימיים של האדם בצורה לא פולשנית. מאז תחום הדימות רק הולך ומשתכלל, והיום מאפשר לרופאים לקבל תמונה מאוד ברורה של האיברים השונים, לזהות בהם תהליכים פתולוגיים, פגיעות פנימיות, דלקות, זיהומים ועוד.

כדי להפיק את המקסימום מבדיקות הדימות, יש שני דברים שחשוב לבצע הצד הטוב ביותר:

איכות הבדיקה

זהו הצד של המכשור הרפואי עצמו.
ככל שהמכשור שמשתמשים בו במהלך הבדיקה הוא חדיש ומתקדם יותר, ניתן לקבל תוצאות מדויקות ומפורטות יותר.
כמו כן, מכשור בדיקות הדימות הוא ציוד מורכב ודורש טיפול פיקוח ובקרה ע"י אנשי מקצוע מוסמכים שמוודאים באופן שוטף שהמכשיר עומד בתקן הנדרש.
ללא תחזוקה שוטפת ובקרה עקבית, גם מכשיר מאוד משוכלל ומתקדם עלול עם הזמן לספק תוצאות לא מהימנות.
זו הסיבה לחשיבות הקריטית לביצוע בדיקות דימות רק במכונים מורשים שדואגים לרכוש את הציוד הטוב ביותר והחדשני ביותר בתחום הדימות, ויש להם גם מערך טיפול ובקרה בציוד הזה.

זה אחד ההיבטים שבהם למטופלים של "מדאסיסט" יש שקט נפשי, החברה מוודאת שהיא מפנה אותם אך ורק למכונים מוסמכים בעלי מכשור מתקדם וצוות מיומן, ועושים זאת תוך 24 עד 72 שעות מרגע הפנייה.

פענוח מקצועי ומדויק

פענוח מקצועי ומדויק הוא כמובן גולת הכותרת של תהליך הבדיקה. ללא פענוח אין כל טעם לבדיקה ופענוח לקוי עלול אפילו לגרום נזק כי יוביל לתכנית טיפול לא טובה. כבר קרו מקרים בעבר שבהם מטופל קיבל פענוח לקוי ולכן קיבל גם טיפול שגוי וגם עוגמת נפש מתכנית טיפול שלא התאימה למצבו.

ביצוע בדיקות במכונים המובילים שהוכיחו את מומחיותם בביצוע בדיקות דימות שונות, מבטיח גם פענוח הבדיקה ע"י רופא מומחה בעל ידע וניסיון בפענוח בדיקת דימות כלשהי. 

עוד עניין חשוב הוא שתהליך הפענוח והעברת התוצאות לרופא המטפל יתרחש תוך פרק הזמן הקצר ביותר. לעיתים מחלה אינה מצב סטטי, והמתנה ארוכה בין בדיקה לתחילת הטיפול יכולה להפוך אותו ללא רלוונטי בגלל שינויים במצב הבריאותי ואז יש צורך לבצע בדיקה חדשה ועדכנית.

זהו היבט נוסף שבו יש ללקוחות "מדאסיסט" שקט נפשי. הם נהנים משירות שמבטיח גם את קביעת התור המהירה ביותר, גם אפשרות לקבלת פענוח נוסף אצל רופא מומחה ברמה הגבוהה ביותר ולאחר מכן מעבר מהיר לטיפול אצל רופא מומחה. הם יודעים שיש מישהו שרואה אותם, שאכפת לו מהם ושהם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

נשמח לעזור גם לך לקבל בדיקה, ליווי וטיפול על הצד הטוב ביותר, כך שתוכל להיות בשקט ובבטחון שיש מישהו שמבין בעולם הרפואי ודואג לך. 

צרו קשר עוד היום.

 

לנגיף השפעת התכוננתם?

הזמינו תור והתחסנו עוד היום